Hotel Bryza, Jurata Hotel Bryza, Jurata
Hotel Bryza, Jurata
Kadra narodowa - zgrupowanie w Hotelu Bryza przed Mundialem 2018

K a d r a n a r o d o w a - z g r u p o w a n i e w H o t e l u B r y z a p r z e d M u n d i a l e m 2 0 1 8

12 czerwca 2018

W dniach 21-26 maja 2018 r. Hotel Bryza już po raz drugi stał się miejscem zgrupowania Polskiej Kadry Narodowej w piłce nożnej. Zgrupowanie miało charakter regeneracyjny przed Mistrzostwami Świata w piłce nożnej.

Zawodnicy mogli przyjechać do Hotelu  z rodzinami, w planie obozu było także spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą w jego rezydencji na Helu oraz koncert zespołu Lady Pank. Największy nacisk położony był na wypoczynek po bardzo intensywnym sezonie ligowym, przewidziano codzienne treningi jak i rożne formy rekreacji. W trakcie pobytu do dyspozycji piłkarzy zostały oddane wszystkie atrakcje hotelu, m.in.: kompleks basenów z łożami z widokiem na morze, strefa saun, centrum odnowy biologicznej, profesjonalna siłownia z nowoczesnym sprzętem, korty tenisowe. Atrakcją cieszył się trening cardio na tarasie z widokiem na Bałtyk. Przyjazd piłkarzy był ponadto wspaniałym świętem dla kibiców, którzy mogli uczestniczyć w dwóch otwartych treningach na boisku w Jastarni.
 
- Jesteśmy wyjątkowo zadowoleni z tego pobytu i nie ma powodów, żeby na cokolwiek narzekać. Dopisała pogoda, mieliśmy bardzo dobre warunki w hotelu i trenowaliśmy na świetnie przygotowanym boisku. Zajęcia były też zróżnicowane. Znaleźliśmy czas na trening, ale także na odpoczynek i relaks. Ten obóz przebiegł w świetnej atmosferze – podsumował Jakub Kwiatkowski. Było nam niezwykle miło gościć całą Reprezentację, życzymy sukcesów i wielu wygranych meczy na Mundial 2018.
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij