Hotel Bryza - Dane kontaktowe

Hotel Bryza

Bryza sp. z o.o.

 

ul. Międzymorze 2
84-141 Jurata

konto bankowe:

BANK PKO SA

Nr 67 1240 2920 1111 0000 4499 0156

MILLENNIUM BANK 

Nr 02 1160 2202 0000 0003 0641 7754


RECEPCJA HOTELOWA

Rezerwacja
tel. +48 58 675 51 00
tel. +48 58 675 52 00
fax. +48 58 675 54 80
recepcja@bryza.pl

Kierownik Recepcji
Jacek Stojek
tel. +48 58 675 54 83
j.stojek@bryza.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Dyrektor Działu Handlowego
Mariola Roicka
tel. +48 58 675 54 41
kom: 692 417 164
mariola.roicka@bryza.pl

Specjalista ds. Sprzedaży,  Marketingu  i PR'u
Iwona Sordyl
i.sordyl@bryza.pl
tel. +48 58 675 54 85

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu
Izabela Lewandowska
i.lewandowska@bryza.pl
tel. +48 58 675 54 64

Informatyk, e-marketing
Andrzej Kaczykowski
a.kaczykowski@bryza.pl

 

GASTRONOMIA

Dyrektor Gastronomii
Bogdan Langowski
tel. +48 58 675 54 63
b.langowski@bryza.pl

Szef Kuchni
Bartosz Budnik
tel. +48 58 675 54 90
bartosz.budnik@bryza.pl

 

SPA

Dyrektor Spa
Lukrecja Mielke
tel. +48 58 675 54 45
l.mielke@bryza.pl

Recepcja Spa
tel. +48 58 675 54 50
spa@bryza.pl


Voucher upominkowy Podaruj prezent voucher SPA bliskiej osobie Więcej
Witrualny spacer
EDF
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij