Jakośc powietrza
Hotel Bryza, Jurata Hotel Bryza, Jurata
Hotel Bryza, Jurata
Mądrość ciała, serca i umysłu

M ą d r o ś ć c i a ł a , s e r c a i u m y s ł u

  • 3 noce
  • HB - Śniadanie i obiadokolacja
Dla tych z nas, dla których różnorodność zadań i obowiązków, presja czasu, a przede wszystkim duża odpowiedzialność za innych są codziennością.

Termin obowiązywania 30.01 - 02.02.2020

Idea programu

Dla tych z nas, dla których różnorodność zadań i obowiązków, presja czasu, a przede wszystkim duża odpowiedzialność za innych
(rodzinę, pracowników, firmę, twórczość lub politykę) są codziennością.
Szczególnie ważne jest utrzymanie równowagi, wewnętrznej harmonii
oraz ochrona przed poczuciem wypalenia. Pomaga nam w tym utrzymanie w codzienności na tyle otwartej świadomości, aby adekwatnie reagować na to, z czym przychodzi nam się konfrontować. Wymaga to od nas stabilności emocjonalnej, inteligencji ciała, duchowej perspektywy i świadomości
“kim jestem?”, a także wewnętrznej i zewnętrznej równowagi, wynikającej
z integracji tych wszystkich właściwości. Jest to nie lada wyzwanie, gdyż wymaga ono uważności skierowanej do wewnątrz, umiejętności czytania swoich emocji i odczuć płynących z ciała, a także znajomości własnych potrzeb i świadomości naszej tendencji do kompensowania braków. Odosobnienie „Mądrość ciała, serca i umysłu” odbędzie się w wyjątkowym miejscu, gdzie natura i pora roku sprzyjają wyciszeniu i byciu „przy sobie”. Dodatkowo doskonała kuchnia i możliwość skorzystania ze strefy SPA pomogą nam w zatrzymaniu się w codziennym biegu.

 

Proszę ściągnij prezentację PDF z informacją o programie i prowadzącym.

Czytaj więcej
  • Bezpieczeństwo transakcji
  • Potwierdzenie rezerwacji
Ważne informacje
przyjazd: 14:00
wyjazd: 11:00
w miesiącach od X do IV
przyjazd: 15:00
wyjazd: 11:00
w miesiącach od V do IX
Warunki anulacji

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 14 dni przed przyjazdem. W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 40.00% wartości rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za 40.00% wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online.

Czytaj więcej
Polityka względem zwierząt

Zwierzęta nie są akceptowane.

Polityka względem dzieci

Dzieci w wieku do lat 2 nocują bezpłatnie.

Metody płatności
Visa MasterCard American Express Maestro

Sprawdź także pakiety pobytowe

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij