Hotel Bryza - Pobyty rodzinne

Pobyty rodzinne

Hotel Bryza Resort & SPA położony przy samej plaży to pełne harmonii i aury relaksu miejsce, idealne na rodzinny wypoczynek z dziećmi.

Poza bogatą ofertą zabiegów SPA, wyjątkową i niepowtarzalną lokalizacją, Hotel Bryza oferuje szeroki wachlarz atrakcji dla najmłodszych gości. Szczególnie dużą popularnością cieszą się pakiety wakacyjne obfitujące w codzienny zestaw animacji dla dzieci i młodzieży (m.in.: warsztaty artystyczne, lekcje pływania, zajęcia taneczne itp.).  W ciągu całego roku rodziny z dziećmi najczęściej decydują się na pakiet „Rodzinna ucieczka na morze” z bogatym programem atrakcji dla całej rodziny: kompleksem basenów i saun, fitness w siłowni, nauką pływania dla dzieci, pokojem zabaw z nianią a także rodzinną akademią kulinarną i wycieczkami rowerowymi.

Hotel Bryza zapewnia opiekę profesjonalnej niani podczas wakacji i ofert specjalnych a także na specjalne życzenie naszych gości. W tym celu przygotowaliśmy przytulny pokój zabaw oraz bogaty program animacji dla maluchów.

Hotel Bryza organizuje również kinder bale dla najmłodszych gości z bogactwem oryginalnych pomysłów, animacji w niestandardowej formie.

Święta Bożego Narodzenia nad morzem

Cena od: 1 680zł /os. /3 noce
Święta Bożego Narodzenia nad morzem Tradycyjna kolacja wigilijna z wizytą św. Mikołaja, zajęcia artystyczne i animacje dla dzieci oraz woń świeżych pierników i pomarańczy.... Spędź rodzinne święta nad samym morzem w ciepłej i relaksującej atmosferze! 

czytaj więcej »

Sylwestrowy relaks w Spa nad morzem

Cena od: 1 816zł /os. /2 noce
Sylwestrowy relaks w Spa nad morzem Magiczne show na bryzowym niebie, noworoczne ognisko na plaży z pieczeniem kiełbasek, rozgrzewające zabiegi SPA i muzyczna rozkosz dla zmysłów na powitanie Nowego Roku… Spędź wymarzony wieczór sylwestrowy w atmosferze pełnej błogiego relaksu i odprężenia z widokiem na morze.

czytaj więcej »

Styczniowy Długi Weekend Trzech Króli

Cena od: 1 407zł /os. /3 noce
Styczniowy Długi Weekend Trzech Króli Początek stycznia to idealny czas na relaksujący weekend w otoczeniu nadmorskiej natury nad samym morzem! Gwarancja niezapomnianych atrakcji , fantastycznego menu i rozgrzewających zabiegów w magicznym SPA…

czytaj więcej »

Listopadowy długi weekend w Hotelu Bryza

Cena od: 1 575zł /os. /3 noce
Listopadowy długi weekend w Hotelu Bryza Malownicze położenie prawie na bałtyckiej plaży, wyrafinowana kuchnia pełna jesiennych specjałów i darów lasu a także rozpieszczające zabiegi i masaże w SPA. Idealne miejsce na jesienny chillout nad morzem w najlepszym wydaniu!

czytaj więcej »


Voucher upominkowy Podaruj prezent voucher SPA bliskiej osobie Więcej
Witrualny spacer
EDF
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij