Hotel Bryza

Weekend nad morzem to najlepszy pomysł na krótki relaks w sezonie letnim i nie tylko. Niepowtarzalny nadmorski pejzaż, szum wiatru i przesycone jodem powietrze sprawia, że pobyt w SPA okaże się spełnieniem najskrytszych marzeń i dopieszczeniem wszystkich naszych zmysłów. Weekend to także idealny czas, aby w spokoju celebrować i delektować się wyśmienitymi potrawami obfitującymi w najświeższe ryby i owoce morza i cieszyć się cudownymi chwilami spędzonymi w towarzystwie najbliższych osób w magicznym miejscu nad samym morzem. Bogactwo smaków i aromatów bałtyckich ryb można odkryć tylko w nadmorskiej atmosferze. 

Luksusowy weekend w Spa nad morzem

Cena od: 430zł /pokój /noc
Luksusowy weekend w Spa nad morzem  Relaks w magicznym SPA z kompleksem basenów i saun, wykwintne kolacje i lunch z widokiem na morze, fitness w siłowni oraz zabiegi SPA sprawią, że poczujesz, jak czas płynie wolniej i odpoczniesz od codziennej bieganiny i zgiełku miasta...

czytaj więcej »

Listopadowy długi weekend w Hotelu Bryza

Cena od: 505zł /pokój /noc
Listopadowy długi weekend w Hotelu Bryza Długi weekend spędzamy nad morzem i wyłączamy telefony i tablety! Spróbujemy powrócić do lat dzieciństwa, kiedy wieczorami królowały karty, bierki a także wspólne gotowanie i smakowanie. Bliskość, autentyczność, ruch na świeżym powietrzu, długie rozmowy i wspólne dawne rozrywki - odczarujmy wolny czas bez telefonów i Internetu!

czytaj więcej »

Romantyczny weekend Ty i Ja

Cena od: 806zł /pokój /noc
Romantyczny weekend Ty i Ja Romantyczne wieczory przy świecach z wykwintnymi kolacjami, wino musujące na powitanie zakochanych, śniadania do łóżka i zabiegi w magicznym SPA z widokiem na morze... wymarzony weekend dla dwojga w magicznym miejscu nad Bałtykiem!

czytaj więcej »


Voucher upominkowy Podaruj prezent voucher SPA bliskiej osobie Więcej
Witrualny spacer
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij