Zapraszamy do programu lojalnościowego Więcej

Hotel Bryza

Weekend nad morzem jest tym, czego najbardziej potrzeba w czasie letnim. Pobyt w spa jest zaś spełnieniem najskrytszych marzeń wszystkich naszych zmysłów, które dzięki perfekcyjnej obsłudze zostaną potraktowane z najwyższymi honorami. Pobyt w takiej oazie spokoju wpływa niezwykle kojąco i pozwala w pełni zrelaksować się każdemu, kto tylko skorzysta z oferty weekendu spa. Nad morzem taki luksus uatrakcyjnia dodatkowo niezwykły morski pejzaż i szum wiatru, który stanowi naturalnie relaksujący dźwięk. Podczas weekendu nad morzem można także skosztować prawdziwych rarytasów w głębin Bałtyku, takich jak świeża flądra czy dorsz, które tak dobrze smakują tylko w nadmorskiej atmosferze. Dzięki naszej wykwalifikowanej obsłudze każdy weekend w spa nad morzem stanie się ucztą dla zmysłów i duszy!

Styczniowy Długi Weekend nad morzem

Cena od: 425zł /pokój /noc
Styczniowy Długi Weekend nad morzem Początek stycznia to idealny czas na relaksujący weekend w otoczeniu nadmorskiej natury nad samym morzem! Gwarancja niezapomnianych atrakcji dla dzieci i dorosłych, fantastycznego menu i rozgrzewających zabiegów w magicznym SPA…

czytaj więcej »

Luksusowy weekend w Spa nad morzem

Cena od: 400zł /pokój /noc
Luksusowy weekend w Spa nad morzem Relaks w magicznym SPA z kompleksem basenów i saun, wykwintne kolacje i lunch z widokiem na morze, fitness w siłowni oraz zabiegi SPA sprawią, że poczujesz, jak czas płynie wolniej i odpoczniej od codziennej bieganiny i zgiełku miasta...

czytaj więcej »

Romantyczny weekend Ty i Ja

Cena od: 685zł /pokój /noc
Romantyczny weekend Ty i Ja Romantyczne wieczory przy świecach z wykwintnymi kolacjami, wino musujące na powitanie zakochanych, śniadania do łóżka i zabiegi w magicznym SPA z widokiem na morze... wymarzony weekend dla dwojga w magicznym miejscu nad Bałtykiem!

czytaj więcej »

Premium SPA De Lux

Cena od: 2 436zł /pokój /noc
Premium SPA De Lux Weekend w luksusowym SPA w ekskluzywnym apartamencie z indywidualnym consierge'm, pakiet zabiegów SPA DeLux, wykwintne menu oraz śniadania podane do łóżka i kolacja z dedykowanym menu ... Poczuj się wyjątkowo w magicznym miejscu nad samym morzem!

czytaj więcej »


Voucher upominkowy Podaruj prezent voucher SPA bliskiej osobie Więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij