Jakośc powietrza
Hotel Bryza, Jurata Hotel Bryza, Jurata
Hotel Bryza, Jurata
Tło bannera

B a d a n i a w o d y

Badania wody

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody oraz w trosce
o bezpieczeństwo naszych Gości, Hotel Bryza Resort & Spa zleca firmie J.S.Hamilton Poland SA  mieszczącej się przy ul. Chwaszczyńskiej 180 w Gdyni, badania próbek wody. Próbki pobrane są zgodnie z metodą akredytowaną PN-EN ISO 19458:2007, PN-ISO 5667-5:2017-10. Wyniki są analizowane i przedstawiane odpowiednim organom nadzorującym. W przypadku niezgodności natychmiast podejmowane są zadania i działania zapobiegawcze. Każdego miesiąca publikowana jest informacja o wynikach badań na stronie Hotelu Bryza, wraz ze środkami zaradczymi w chwili wystąpienia niezgodności z normami. Aktualne wyniki do wglądu w Recepcji SPA.
Ocena roczna na podstawie protokołu dotycząca czystości bieżącej, stanu technicznego pomieszczeń wyposażenia obiektu oraz stosowanej dezynfekcji, a także poboru wewnętrznego jakości wody do badań laboratoryjnych .
W Hotelu Bryza Resort & Spa  nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości. 
Ocena jakości wody z dnia 08.01.2019 r wydanego wydanego na podstawie sprawozdania
z badań Nr 7/BR/19, określa brak zastrzeżeń.
Woda nadaje się do pływania, kąpania się i rekreacji.
Według ostatnich badań jakości wody przeprowadzonych w ramach kontroli wewnętrznej - woda spełnia wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 09.11.2015 r. (Dz.U.2015, poz.2016). w sprawie wymagań jakim powinna podpowiada woda na basenie.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij