Wypoczynek i rekreacja nad morzem w Hotelu Bryza

Wypoczynek i rekreacja nad morzem

Bryza Cup 2016

Hotel Bryza Resort & Spa w Juracie serdecznie zaprasza na coroczne amatorskie Turnieje Tenisowe Bryza Cup. Każdy konkurs o puchar Bryzy cieszy się dużą popularnością już od wielu lat. Każdego roku uczestniczy w nim ok. 150-200 osób. Rozgrywki w ramach Bryza Cup 2016 odbywać się będą w dwóch turach w terminach  21-23.07.2016 oraz 4-6.08.2016. Trzy dni sportowej rywalizacji to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności na pięknie położonych kortach blisko bałtyckiej plaży. Tenis w modnym kompleksie hotelowym w otoczeniu celebrytów i znanych osób ze świata kultury, biznesu i sportu to nie lada atrakcja nie tylko dla gości hotelu, ale także turystów wypoczywających w prestiżowym kurorcie, jakim jest Jurata.

Tegoroczne turnieje rozgrywane będą w następujących kategoriach:

Dzieci do lat 12
Młodzież  13-18 lat
Kategoria kobiet open
Kategoria męska open

Panowie 50 +
Debel damski
Debel męski

Grupa profesjonalna Pro Open

Zakończenie turnieju uwieńczone zostanie rozdaniem nagród i pucharów podczas uroczystego bankietu (23.07 i 08.08) w Restauracji „Markiza” z widokiem na morze.  Wieczór uświetni wyśmienity poczęstunek przygotowany przez Szefa Kuchni oraz muzyka przeplatająca się z szumem morza.

Zapisy oraz wszelkie dodatkowe informacje prowadzone są biurze Marketingu Hotelu Bryza w Juracie (i.lewandowska@bryza.pl). Ilość miejsc w poszczególnych kategoriach jest ograniczona. Gwarancją zgłoszenia jest dokonanie opłaty wpisowej gotówką, przelewem lub kartą kredytową. Zawodnicy będący gośćmi hotelu otrzymują gratisowe zaproszenia dla siebie i osób zameldowanych w tym samym pokoju.

 

Organizator i sponsor główny: Bryza Resort & SPA w Juracie

 


Voucher upominkowy Podaruj prezent voucher SPA bliskiej osobie Więcej
Witrualny spacer
EDF
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij