Air quality
Hotel Bryza, Jurata Hotel Bryza, Jurata
Hotel Bryza, Jurata
Header background

B e z p i e c z e ń s t w o

Jak dbamy o bezpieczeństwo
w Hotelu Bryza

1. Wśród naszych pracowników wdrożone zostały odpowiednie procedury. Każdy z nich został przeszkolony w zakresie bezpieczeństwa i zaleceń Ministerstwa Zdrowia i GIS. Nasz personel został dodatkowo wyposażony we wszystkie środki, które są niezbędne do czynnej dezynfekcji i utrzymania czystości. 

2. Prowadzimy wzmożone działania w zakresie dezynfekcji pomieszczeń i części wspólnych. 

3. Do dyspozycji gości udostępniliśmy dodatkowe punkty dezynfekcji, które znajdują się w częściach wspólnych naszych obiektów.

4. Przez wszystkich pracowników mających kontakt z żywnością niezmiennie przestrzegane są przepisy BHP, HACCP, Dobre Praktyki Higieniczne i Produkcyjne, każdy z nich korzysta z odzieży ochronnej. Zaplecza gastronomiczne zostały wyposażone w dodatkowe środki dezynfekujące.

5. Do dezynfekcji miejsc pracy regularnie używane są preparaty biobójcze.

6. Przed rozpoczęciem pracy każdy z pracowników poddawany jest mierzeniu temperatury.

7. Hotel Bryza znajduje się w naturalnie odseparowanej części Półwyspu Helskiego, co znacząco wpływa na zminimalizowanie ryzyka zakażenia. Niezmiennie, każdy z naszych pracowników oraz kontrahentów zewnętrznych (m.in dostawców) przestrzega wszystkich niezbędnych instrukcji przekazanych przez Ministerstwo Zdrowia i GIS. Zaufanie i długoletnia współpraca pozwala nam dopilnować, aby wszystkie kontakty z podmiotami zewnętrznymi przebiegały w sposób zgodny z ww. zaleceniami.

8. Nasi pracownicy wykorzystują własne środki transportu w dojeździe do pracy, aby unikać dużych skupisk ludzi w transporcie publicznym. 

9. Pokoje hotelowe są dezynfekowane lampami UVC, które są dedykowane do dezynfekcji szpitalnych sal operacyjnych.

10. Nasze restauracje obsługują wyłącznie gości hotelowych wydając posiłki w bezpieczny sposób, przestrzegając wszystkich zaleceń MZ i GIS. Zgodnie z najnowszymi regulacjami dotyczącymi uwalniana gospodarki posiłki są podawane w restauracji, jednocześnie room serwis nadal jest dostępny i dotyczy wszytstkich posiłków.

 

 

 

 

:

 

 

mobile nav bg
See the map
Newsletter
Subscribe to our newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close