Wypoczynek i rekreacja nad morzem w Hotelu Bryza

Wypoczynek i rekreacja nad morzem

Polska Kadra Narodowa przed EURO 2016 w Hotelu Bryza Resort & SPA

 

Zgrupowanie naszej kadry narodowej przed Euro 2016 dobiegło końca. Mieliśmy ogromną przyjemność gościć niezwykle sympatyczny team wraz rodzinami w terminie 17-21.05.2016.

Pobyt miał charakter zgrupowania regeneracyjnego. – „Żeby dobrze pracować, najpierw trzeba wypocząć” – zapowiadał  selekcjoner Adam Nawałka i tak też się stało. Był czas na zabawę, wspólnego grilla, koncert De Mono a także trening na plaży dla partnerek piłkarzy. Mimo relaksującego charakteru zgrupowania trener jednak całkowicie nie odpuszczał swoim podopiecznym. Rano po śniadaniu odbywał się trening w specjalnie zaaranżowanej Sali fitness z widokiem na morze tuż przy plaży a potem lekkie treningi na boisku w sąsiedniej Jastarni z elementami siatkonogi. Żeby maksymalnie wykorzystać bliskość morza i cudowną pogodę, kadra na boisko dojeżdżała rowerami. Oczywiście nie tak łatwo było przejechać wśród fanów proszących o autografy na piłkach, kartkach i koszulkach, jednak piłkarze hojnie składali swoje podpisy.

Wszyscy pracownicy Hotelu Bryza zgodnie zauważyli, że cała piłkarska ekipa razem ze sztabem była niezwykle zgrana, skora do żartów i niezwykle uprzejma. Pobyt zintegrował również rodziny kadrowiczów a szczególne partnerki, które pod okiem trenerki Anny Lewandowskiej wspólnie ćwiczyły w czwartkowe popołudnie na specjalnie przygotowanej scenie na plaży. Popołudnia naszych gości zgodnie z zamysłem trenera piłkarze poświęcali na relaks w gronie rodzinnym i przyjaciół z drużyny. Pogoda również nie przeszkodziła kadrowiczom w odpoczynku. Od środy do wyjazdu przez cały czas świeciło słońce, dzięki czemu nasi goście większość wolnego czasu spędzali na plaży, spacerując, bawiąc się z dziećmi czy …. rozdając autografy:)

Z atrakcji, które trener Adam Nawałka i Dyrektor Reprezentacji Tomasz Iwan przewidzieli dla piłkarzy należy wspomnieć o wspaniałym wieczorze w Restauracji letniej na plaży, który uświetnił koncert DeMono, mierzeniu pięknych garniturów marki Vistula i turnieju FIFA w piątkowy wieczór.

Jesteśmy pewni, że tak „intensywny” relaks  razem z rodzinami w fantastycznej atmosferze zaowocuje satysfakcjonującym wynikiem w EURO 2016.

Chłopaki nie dajcie się! Hotel Bryza trzyma za Was kciuki!! :)

 

A poniżej zebraliśmy wybrane materiały prasowe, które ukazały się w związku z pobytem Polskiej Kadry Narodowej w naszym hotelu.

 

Dyrektor ośrodka Polaków: Kibice chcą kupić rzeczy używane przez piłkarzy

Cionek przyleciał na pierwszą odprawę

Euro 2016: kadra Nawałki w oczekiwaniu na poprawę pogody

Przyjechali! Pierwsi polscy piłkarze są już w Juracie

Jurata. Polscy piłkarze w hotelu Bryza. W takich luksusach będą się regenerować przed Euro 2016
Polacy są już w Juracie. Zobacz naszą relację od kuchni! 

Hotel polskich piłkarzy w Juracie. Luksusowe pokoje, limonkowe masaże i kryte baseny

Czy ktoś w Arce ma taką lewą nóżkę jak Milik? Kilku by się znalazło

Kadra Nawałki i rowerowa wycieczka na trening

Euro 2016: Reprezentacja Polski w Juracie. Tak zamieszka!

Anna Lewandowska poprowadziła SEKSOWNY trening w Juracie dla partnerek piłkarzy

Euro 2016. Piłkarze reprezentacji Polski na zgrupowaniu na Półwyspie Helskim

Kibicuj Polakom na Euro 2016


Voucher upominkowy Podaruj prezent voucher SPA bliskiej osobie Więcej
Witrualny spacer
EDF
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij