Hotel Bryza - Oferty Pracy

Hotel Bryza

Hotel Bryza w Juracie poszukuje kandydatów do pracy na stanowiska:

Manikiurzystka - Pedikiurzystka

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, kreatywność i lojalność do pracodawcy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w  prestiżowym miejscu
  • praca na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy
  • przyjemną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju i samorealizacji

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: l.mielke@bryza.pl, tel. kom: 692 417 127

pracownika ochrony

Opis stanowiska:

  • dbanie o bezpieczeństwo osób i mienia w hotelu
  • monitorowanie hotelu

Wymagania:

  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • spostrzegawczość
  • niekaralność
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych, opanowanie
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • praca w prestiżowym miejscu i profesjonalnym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczny grafik
  • przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: kadry@bryza.pl

RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • minimum średnie wykształcenie,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista,
  • dobra znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego,
  • znajomość pakietu Office,
  • mile widziana znajomość programu Fidelio.

Obowiązki:

  • obsługa gości zgodne z wyznaczonymi standardami,
  • współpraca z innymi działami w hotelu,
  • zapewnienie wysokiego poziomu świadczonych usług zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami
  • dbanie o markę i wizerunek hotelu
  • obsługa kasy fiskalnej
  • przygotowywanie ofert, udzielanie informacji zgodnie z obowiązującymi ofertami,
  • praca zmianowa.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w  prestiżowym miejscu,
  • praca na podstawie umowy o pracę,
  • dobre warunki pracy,
  • przyjemną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju i samorealizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: i.schabinska@bryza.pltel. kom: 532 753 374

Voucher upominkowy Podaruj prezent voucher SPA bliskiej osobie Więcej
Witrualny spacer
EDF

OK, zamknij