Wakacje i wypoczynek w spa: Obiekty spa nad morzem, oferty spa, ośrodki spa and wellness w Juracie na Helu - Hotel Bryza

Wakacje i wypoczynek w spa & wellness nad morzem

Wakacje i wypoczynek w spa & wellness nad morzem

Tutaj czas nie istnieje...

Magiczne SPA nad morzem w Hotelu Bryza stworzone zostało z wykorzystaniem najnowszych technologii Thermarium i Schletterer Welness & SPA Design, które zostały zastosowane również przy realizacji najlepszych SPA na świecie (m. in. na statku Queen Mary 2, ośrodku SPA and Wellness na Seszelach, czy Ischgl w Austrii). 

Dla naszych Gości przygotowaliśmy unikalną ofertę SPA, obfitującą w zabiegi relaksujące, upiększające i odmładzające zarówno na twarz jak i ciało oraz bogatą gamę masaży. Głęboki relaks i odnowa biologiczna będą pełniejsze dzięki profesjonalnym luksusowym kosmetykom (Decleor, Klapp, Yonelle, Selvert). 

Holistyczna dbałość o każdego Gościa oraz nastrojowa muzyka przeplatająca się z szumem morza nie tylko sprawi, że wypoczynek w naszym SPA okaże się spełnieniem marzeń o idealnym relaksie, ale pomoże odnaleźć piękno ciała i harmonię ducha.

Poczucie błogości dopełnia nastrojowa muzyka, przeplatająca się z szumem morza oraz pieszczące zmysły mieszanki zapachów będące przyjemną formą aromaterapii mającą pozytywny wpływ na nastrój i emocje każdego gościa odwiedzającego SPA.

 


Voucher upominkowy Podaruj prezent voucher SPA bliskiej osobie Więcej
Witrualny spacer
EDF
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij