Wczasy odchudzające - Hotel Bryza

Wakacje i wypoczynek w spa & wellness nad morzem

Oferta fitness w Hotelu Bryza

Usytuowanie hotelu na sławnym Półwyspie Helskim, na który przyjeżdżają goście z całego świata, czyni Bryzę idealnym miejscem dla gości kochających czynny wypoczynek.

Gościom, którzy preferują wysiłek fizyczny na świeżym powietrzu proponujemy:

  • Nordic Walking- godzinny marsz brzegiem morza z kijkami. Wykorzystanie specjalnie zaprojektowanych kijków sprawia, że zarówno rekreacyjne, jak i sportowe chodzenie staje się bardziej efektywne, cudownie wpływając na układ ruchowy i sprawność organizmu. Podczas marszu  intensywnie angażowane są mięśnie grzbietu, obręczy barkowej i kończyn górnych. Przy prawidłowym stosowaniu techniki chodzenia mięśnie tych partii ciała naprzemiennie napinają się i rozluźniają.

*Oferujemy zajęcia indywidualne 100 zł/os ( zapisy w recepcji SPA )

  • Wycieczki rowerowe- dzięki ścieżce rowerowej  usytuowanej wzdłuż całego Półwyspu Helskiego można nie tylko zadbać o kondycję, ale również podziwiać piękne widoki. Jazda rowerem uaktywnia inne partie mięśni niż podczas chodzenia, wzmacnia kręgosłup, zwłaszcza jego dolny odcinek a także poprawia wydolność serca i płuc. Organizm jest lepiej dotleniony a  ogólny nastrój znacząco się poprawia, dzięki uwolnieniu do krwi endorfiny, czyli hormonu szczęścia.

*Oferujemy zajęcia indywidualne 100 zł/os ( zapisy w recepcji SPA )

*Wypożyczenie roweru 15 zł/1 godz.

  • Korty tenisowe dostępne na terenie obiektu, zlokalizowane na świeżym powietrzu, pełnowymiarowe o nawierzchni typu sztuczna trawa.

            cena wynajmu: 75 zł/godzina dla gości hotelowych

                                      90 zł/godzina dla gości z zewnątrz

 

Regulamin kortów tenisowych

Miłośnikom treningów fitness  proponujemy różne formy zajęć fitness w sali do zajęć siłowych i aerobiku. Zajęcia aerobowe o różnym stopniu trudności prowadzone są pod fachowym okiem najlepszych instruktorów, którzy opracują indywidualne programy treningu dostosowanego do możliwości i zakładanych celów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy rownież salę do zajęć siłowych oraz aerobiku wyposażonej w urządzenia firmy Life Fitness oraz Hoist. Proponujemy Państwu również skorzystanie z zajęć grupowych nordic walking, aqua aerobic oraz różnych form fitnessu (Body Shape, Mix Aerobic, Latin, Step i Zumba).

Goście mogą również korzystać z basenów krytych codziennie od 8.00 do 22.00 a w okresie sezonu letniego również z basenu odkrytego, który znajduje się na dziedzińcu hotelu.

  • Dla osób pragnących nauczyć się pływać proponujemy naukę pływania- lekcja 45 min (koszt 75 zł/os)
  • Dla osób pragnących podszkolić technikę plywania - lekcja 30 min (koszt 50 zł/os)

Voucher upominkowy Podaruj prezent voucher SPA bliskiej osobie Więcej
Witrualny spacer
PGE_energy
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij