Wczasy odchudzające - Hotel Bryza

Wakacje i wypoczynek w spa & wellness nad morzem

Oferta fitness w Hotelu Bryza

Usytuowanie hotelu na sławnym Półwyspie Helskim, na który przyjeżdżają goście z całego świata, czyni Bryzę idealnym miejscem dla gości kochających czynny wypoczynek.

Dla gości którzy preferują wysiłek fizyczny na świeżym powietrzu proponujemy:

  • Nordic Walking- godzinny marsz brzegiem morza z kijkami. Wykorzystanie specjalnie zaprojektowanych kijków sprawia, że zarówno rekreacyjne, jak i sportowe chodzenie staje się bardziej efektywne, cudownie wpływając na układ ruchowy i sprawność organizmu. Podczas marszu  intensywnie angażowane są mięśnie grzbietu, obręczy barkowej i kończyn górnych. Przy prawidłowym stosowaniu techniki chodzenia mięśnie tych partii ciała naprzemiennie napinają się i rozluźniają.

*Oferujemy zajęcia indywidualne 100 zł/os ( zapisy w recepcji SPA)

  • Wycieczki rowerowe- dzięki ścieżce rowerowej  usytuowanej wzdłuż całego Półwyspu Helskiego można nie tylko zadbać o kondycję, ale również podziwiać piękne widoki. Jazda rowerem uaktywnia inne partie mięśni niż podczas chodzenia, wzmacnia kręgosłup, zwłaszcza jego dolny odcinek a także poprawia wydolność serca i płuc. Organizm jest lepiej dotleniony a  ogólny nastrój znacząco się poprawia, dzięki uwolnieniu do krwi endorfiny, czyli hormonu szczęścia.

*Oferujemy zajęcia indywidualne 100 zł/os ( zapisy w recepcji SPA)

*Wypożyczenie roweru 15 zł/1 godz.

Miłośnikom treningów fitness  proponujemy różne formy zajęć fitness w sali do zajęć siłowych i aerobiku. Zajęcia aerobowe o różnym stopniu trudności prowadzone są pod fachowym okiem najlepszych instruktorów, którzy opracują indywidualne programy treningu dostosowanego do możliwości i zakładanych celów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy rownież salę do zajęć siłowych oraz aerobiku wyposażonej w urządzenia firmy Life Fitness oraz Hoist. Proponujemy Państwu również skorzystanie z zajęć grupowych nordic walking, aqua aerobic oraz różnych form fitnessu (Body Shape, Mix Aerobic, Latin, Step i Zumba).

TBC - zestaw ćwiczeń wzmacniających z prostymi elementami choreografii. Zajęcia nastawione są na rozwój ogólnej kondycji i modelowanie sylwetki.

FITBALL - zajęcia profilaktyczne ukierunkowane na poprawę funkcjonowania układu ruchu z wykorzystaniem piłek i taśm.

STRETCHING - łatwe do wykonania ćwiczenia rozciągająco - relaksujące, zapewniające ogólną dobrą kondycję i wysmuklenie mięśni.

AQUA AEROBIK -  trening w wodzie, który wpływa na wzmocnienie i uelastycznienie mięśni a także wysmuklenie sylwetki. Dzięki temu, że środowisko wodne stawia ruchom duży opór, siła mięśni zwiększa się podobnie jak przy wykonywaniu ćwiczeń wyciskających pot na siłowni.  Podczas zajęć w wodzie nie odczuwa się wysiłku, mimo, iż mięśnie pracują bardzo intensywnie.

AEROBIK - tradycyjne ćwiczenia gimnastyczne stanowiące połączenie nowoczesnych form ruchowych i muzyki elektronicznej są nie tylko świetnym treningiem całego ciała, ale i przyjemnym spędzeniem czasu przeznaczonego na aktywność sportową. Ćwiczenia przy energetycznej muzyce wciągają bez reszty, dzięki czemu zmęczenie jest praktycznie nieodczuwalne.

STEP AEROBIK -  polega na wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia w rytm muzyki. O ile w aerobicu dochodzi do spadku masy ciała, to w step-aerobicu może dojść do jej wzrostu z uwagi na poprawę bilansu: tkanka tłuszczowa i tkanka mięśniowa. Niewątpliwie zmienia się struktura mięśni (głównie dolnych partii ciała), postawa i proporcje w budowie zewnętrznej.

*Oferujemy zajęcia indywidualne 100 zł/os (zapisy w recepcji SPA)

Goście mogą również korzystać z basenów krytych codziennie od 8.00 do 22.00 a w okresie sezonu letniego również z basenu odkrytego, który znajduje się na dziedzińcu hotelu.

  • Dla osób pragnących nauczyć się pływać proponujemy naukę pływania- lekcja 45 min (koszt 75 zł/os)
  • Dla osób pragnących podszkolić technikę plywania - lekcja 30 min (koszt 50 zł/os)

Voucher upominkowy Podaruj prezent voucher SPA bliskiej osobie Więcej
Witrualny spacer
EDF
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij