Jakośc powietrza
Hotel Bryza, Jurata Hotel Bryza, Jurata
Hotel Bryza, Jurata
Tło bannera

K o n t a k t

Dane ogólne
Dział handlowy
Gastronomia
SPA

HOTEL BRYZA
BRYZA SP. Z O.O.
ul. Międzymorze 2
84-141 Jurata
NIP 587-020-10-15

Rezerwacja indywidualna
recepcja@bryza.pl

Rezerwacja grupowa
marketing@bryza.pl

Konto bankowe:

MBANK
06 1140 1010 0000 4767 7200 1008

BANK PKO SA
67 1240 2920 1111 0000 4499 0156

Dyrektor Działu Handlowego
Jacek Stojek
tel. +48 58 675 54 41
kom: 608 500 801
j.stojek@bryza.pl

Specjalista ds. Sprzedaży,  Marketingu  i PR'u
Iwona Sordyl
tel. +48 58 675 54 85
i.sordyl@bryza.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
i Marketingu

Izabela Lewandowska
tel. +48 58 675 54 64
i.lewandowska@bryza.pl

Informatyk, Specjalista
ds. e-marketingu

Andrzej Kaczykowski
a.kaczykowski@bryza.pl

Dyrektor Gastronomii
Bogdan Langowski
tel. +48 58 675 54 63
b.langowski@bryza.pl

Szef Kuchni
Bartosz Budnik
tel. +48 58 675 54 90
bartosz.budnik@bryza.pl

Formularz kontaktowy

* Pola wymagane

Wszędzie blisko
100 m piaszczysta plaża
300 m stacja PKP Jurata
550 m Molo w Juracie
650 m Wieża Widokowa
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij