Hotel Bryza, Jurata Hotel Bryza, Jurata
Hotel Bryza, Jurata
Bryza Cup 2019

B r y z a C u p 2 0 1 9

25 lipca 2019

Wakacje trwają … sezon nad Bałtykiem obfituje w imprezy i wydarzenia mające uatrakcyjnić urlopy spragnionym słońca turystom. W Juracie właśnie rozgrywa się coroczny turniej tenisowy Bryza Cup 2019 organizowany przez Bryza Resort& Spa w Juracie. 

Rozgrywki odbywają się w dwóch terminach: od 25 do 27 lipca oraz od 8 do 10 sierpnia. Trzy dni sportowej rywalizacji to czas, w którym można sprawdzić umiejętności na kortach położonych w pięknym, nadmorskim otoczeniu. Prestiżowy kompleks stwarza możliwość przebywania ze znanymi osobami ze świata kultury, sportu i biznesu.

W tym roku turnieje rozgrywane są w kategoriach: dzieci do 12 lat, młodzież 13 – 18 lat, kategoria kobiet open, kategoria męska open, panowie 50+, debel damski, debel męski. Zakończenie turnieju zwieńczone zostanie rozdaniem nagród i pucharów podczas uroczystego bankietu (27 lipca oraz 10 sierpnia) w Restauracji „Markiza”. Podczas wydarzenia nie zabraknie pysznego jedzenia przygotowanego przez hotelowego Szefa Kuchni. 

 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij