Jakośc powietrza
Hotel Bryza, Jurata Hotel Bryza, Jurata
Hotel Bryza, Jurata
Tło bannera

K a r i e r a

Pomocnik Pokojowych

Poszukujemy do pracy całorocznej na stanowisko Pomocnika pokojowych. Zapewniamy pracę w przyjaznym i zgranym zespole. Atrakcyjne warunki pracy.

Pomocnik Ochrony

Hotel Bryza w Juracie poszukuje kandydata na stanowisko:

PRACOWNIKA OCHRONY

 Do obowiązków będzie należało:

  • monitorowaniu obiektów, obszarów i urządzeń powierzonych do ochrony,
  • kontroli ruchu osobowo-materiałowego i pojazdów na terenie chronionego obiektu,
  • podejmowaniu interwencji adekwatnej do powstałego zagrożenia,
  • prowadzeniu dokumentacji ochronnej zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • ciekawą pracę w  prestiżowym miejscu,
  • stabilne wynagrodzenie,
  • dobre warunki pracy,
  • przyjemną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: kadry@bryza.pl lub kontakt tel.: 783 670 100

Prosimy o dodanie klauzuli:

Dietetyk/Spec. ds. rozliczeń gastronomii

Na wyżej wymienionym stanowisku stawiamy na osoby kreatywne, zainteresowane branżą gastronomiczną, z doświadczeniem w komponowaniu menu i znajomością zaleceń oraz norm żywieniowych.

Obowiązki:

  • Opracowywanie programów żywieniowych i menu
  • Przeprowadzanie indywidulanych i grupowych konsultacji dietetycznych
  • Prowadzenie warsztatów z zakresu zasad zdrowego żywienia i diety
  • Umiejętność przygotowywania materiałów o tematyce żywieniowej
  • Wprowadzanie receptur do systemu magazynowego
  • Kalkulacja menu

Wymagania:

  • Wykształcenie o kierunku: żywienie, dietetyka
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zaleceń oraz norm żywieniowych z zakresu zasad zdrowego żywienia
  • Łatwość nawiązywania relacji z gościem
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość standardów HACCP
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Skrupulatność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w  prestiżowym miejscu
  • praca na podstawie umowy o pracę (½ etatu)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy
  • przyjemną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju i samorealizacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: dubrow.k@bryza.pl lub kontakt tel.: 692 417 169

Praca sezonowa

Poszukujemy kandydatów do pracy na okres letni w miesiącach od czerwca do sierpnia na następujące stanowiska:

  • pokojowa
  • holowa
  • pracownik pralni
  • deckowy/boy hotelowy
  • ​szczegółowe informacje pod nr tel. 692 417 179, lub e-mail: pokoje@bryza.pl

  • klener/ka
  • barman/ka
  • szczegółowe informacje pod nr tel. 692 417 182, lub e-mail: b.langowski@bryza.pl

  • kucharz
  • pomoc kucharza
  • cukiernik
  • pomocnik cukiernika
  • szczegółowe informacje pod nr tel. 692 417 123, lub e-mail: bartosz.budnik@bryza.pl

  • ratownik
  • manikiurzystka/pedikurzystka
  • szczegółowe informacje pod nr tel. 692 417 127, lub e-mail: l.mielke@bryza.pl

  • pomocnik ogrodnika
  • szczegółowe informacje pod nr tel. 692 417 023, lub e-mail: kadry @bryza.pl

W przypadku wysłania CV prosimy o dodanie klauzuli:

Gwarantujemy pracę w miłym
i profesjonalnym zespole.

Pomocnik Kucharza

Zdobądź pracę i doświadczenie w prestiżowym Hotelu nad morzem.

Kelner/Kelnerka

mobile nav bg
Zobacz na mapie